Referentie: HLS-V19816
Centrale bank in amsterdam
Samen met de andere data engineer en collega testers bouw je zo optimale testcases zodat we in control blijven van de kwaliteit
van de applicaties. Daarnaast werk je mee aan het verder professionaliseren van de rol van Data engineer en druk je zo jouw stempel
binnen de organisatie.Bij DNB werken we hybride (deels op kantoor, deels thuis). De algemene richtlijn is 50/50.
Functieomschrijving: Als Azure Data Engineer ga je aan de slag met oplossingen in o.a. Azure Synapse, PySpark (voor data-integratie en ETL-proces), Azure
*Wens toevoegen? Zet je cursor aan het einde van de rij buiten de tabel en druk op enter SQL (databases) en Azure DevOps (CI/CD).
Je draagt bij aan de kwaliteit van de oplossingen en stemt deze af met andere specialisten. Ook geef je advies over de
technische inrichting van de Microsoft Azureomgeving alsook de hands-on implementatie.
Wat ga je precies doen?
• Je bouwt en onderhoudt oplossingen in Microsoft Azure om data-oplossingen voor Statistiek snel, flexibel en robuust te maken en te houden.
• Je bouwt en onderhoudt logische en technische datamodellen, ETLprogrammatuur en business logica in een DevOps-context.
Eis:
• Bij minimaal 2 opdrachten (totaal >3 jaar ) actief in de rol van cloud data engineer gewerkt.
• Bij minimaal 2 opdrachten (totaal >3 jaar ) gewerkt met een Spark-omgeving zoals Databricks en/of Azure Synapse.
• Bij minimaal 2 opdrachten (totaal >3 jaar ) aantoonbare ervaring SQL DB en T-SQL.
• Bij minimaal 2 opdrachten (totaal >3 jaar ) aantoonbare ervaring Python en/of PySpark.
• Bij minimaal 2 opdrachten (totaal >2 jaar ) aantoonbare ervaring Azure DevOps I/CD processen.
• Bij minimaal 2 opdrachten (totaal >2 jaar ) aantoonbare ervaring met infra-as-code (IaC) en Azure DevOps pipelines.
• Minimaal 1 jaar aantoonbare relevante werkervaring met Agile werken, Scrum en in een DevOps-organisatie
Wens:
• Bij minimaal 2 opdrachten (totaal >5 jaar ) actief in de rol van data engineer gewerkt.
• Bij minimaal 2 opdrachten (totaal >5 jaar ) gewerkt met een Spark-omgeving als Azure Data Factory, Databricks en/of Synapse.
• Bij minimaal 2 opdrachten (totaal >5 jaar ) aantoonbare ervaring SQL DB en T-SQL.
• Bij minimaal 2 opdrachten (totaal >3 jaar ) aantoonbare ervaring Python en/of PySpark.
• Bij minimaal 2 opdrachten (totaal >5 jaar ) aantoonbare ervaring Azure DevOps CI/CD processen.
• Bij minimaal 2 opdrachten (totaal >5 jaar ) aantoonbare ervaring met infra-as-code (IaC) en Azure DevOps pipelines.
• Minimaal 2 jaar aantoonbare ervaring met PowerBI.
kennis/opleiding EISEN:
Je hebt een afgeronde bachelor of master, bijvoorbeeld in de richting van informatica, bedrijfskunde of informatiekunde.
De kandidaat dient in het bezit te zijn van Azure Certificate DP-203Kan Clean Code principes en moderne ontwikkelmethoden toe passen in data
Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend, zowel mondeling als schriftelijk.
Wens:
Subtotaal: Max. score kennis/opleiding
Licentie speciale tooling: De kandidaat dient in het bezit te zijn van een MSDN enterprise licentie.